Nasze realizacje

„Jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów”

W marketingu internetowym, a zwłaszcza w przypadku zdjęć prezentujących nasze nieruchomości, nie jest inaczej.
Często zastajemy produkt w dobrym stanie technicznym, lecz nieprzygotowany pod względem sprzedażowym. Niekiedy jego stan wizualny jest wręcz odstraszający. Walcząc o jak najwyższą cenę, należy zniwelować to odczucie. Kilka dni, a czasami nawet kilka godzin wystarczy nam, aby przedstawić nieruchomość w nowej odsłonie i zwiększyć jej wartość aż o 7%.

Ulica Żuromińska, nieruchomość z nieuregulowanymi gruntami i trzecie piętro bez windy.

Nie brzmi jak wymarzony lokal do sprzedaży, lecz drobny lifting i home staging znacznie poprawiły jego atrakcyjność. To wystarczyło, aby sprzedać nieruchomość za cenę ofertową, i to w Nowy Rok!

Ulica Śniardwy, lokal bardzo zaniedbany i wymagający generalnego remontu. W tego typu nieruchomościach kupującemu trudno dostrzec potencjał i możliwości aranżacyjne.

Opróżnienie mieszkania i pomalowanie ścian zdziałały cuda – sprzedaliśmy lokal w ciągu dwóch dni jedynie 1,5% poniżej ceny ofertowej.

Ulica Kruczkowskiego, luksusowy apartament w prestiżowej lokalizacji. Przy nieruchomości takiej klasy potencjalny klient nie zainteresuje się byle czym. Fundamentem jest pokazanie najistotniejszych walorów mieszkania w profesjonalny sposób.

Właścicielowi tak się spodobały nasze zdjęcia, że zrezygnował ze sprzedaży i postanowił ponownie zamieszkać w apartamencie (robienie czegoś świetnie czasami ma swoje minusy).

Ulica Grójecka, przedwojenna kamienica z niesamowitym klimatem. Klient po konsultacji z nami postanowił zainwestować w sprzedawaną nieruchomość. Idąc za naszymi wskazówkami, fachowcy wykonali drobny remont, aby utrzymać jak najlepszy stosunek kosztów do potencjalnego zysku.

Zależało nam zwłaszcza na wycyklinowaniu oryginalnego parkietu, co wraz z innymi elementami sprawiło, że mieszkanie nabrało niepowtarzalnego charakteru.

contact-team

Formularz kontaktowy

    Wiadomość
    Adres e-mail *
    Imie

    Zobacz jak sprzedajemy