O nas

Eteria Consulting została stworzona z pasji. Naszym celem jest podwyższanie standardów na polskim rynku nieruchomości.
Setki transakcji, powracający klienci i liczne wyzwania sprawiły, że coraz lepiej rozumiemy potrzeby rynku. Dostrzegamy nowe trendy, obserwujemy zmieniający się świat i dzięki temu podchodzimy innowacyjnie do tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

Z usług pośrednictwa wyrósł nasz kolejny, współzależny biznes: inwestycje na rynku nieruchomości. Milionowe obroty i stała współpraca z inwestorami dały nam doświadczenie w osiąganiu ponadprzeciętnych zysków.
A ponieważ sami wcielamy się w role kupującego i sprzedającego, wiemy, z jakimi problemami możesz się borykać. Lubimy wyzwania i stawiamy im czoła z podniesioną głową.

O nas

System Wartości

Wartości kształtują zarówno to, jak pracujemy, jak i to, kogo mamy w firmie. Dają nam poczucie przynależności do zespołu i zlepiają wszystkie działania w całość. Sprawiają, że organizacja jest silna i potrafi poradzić sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami.

team-image
Rozwój

Rozwój

Dobre jest wrogiem lepszego – z tą myślą działamy, zarówno optymalizując nasze zadania, jak i ucząc się i szkoląc. Niezależnie od sytuacji chcemy zostawić klienta z poczuciem, że zrobiliśmy dla niego wszystko, co tylko możliwe.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Transakcje na rynku nieruchomości wiążą się z tym, że znaczne pieniądze zmieniają swojego właściciela. Pojawia się wiele silnych emocji, zarówno po stronie kupujących, jak i po stronie sprzedających. Dlatego skrupulatnie dbamy o każdy detal procesu sprzedażowego, abyś mógł spać spokojnie.

Empatia

Empatia

Czasami musimy być nieustępliwi w negocjacjach, a niekiedy rozwiązujemy konflikty rodzinne, wymagające od nas niezwykle wysokiej inteligencji emocjonalnej. W zależności od sytuacji dopasowujemy się do wyzwania, zawsze dbając o dobro klienta.

Skuteczność

Skuteczność

Gdy podejmujemy się zlecenia, realizujemy je. Nie prowadzimy muzeum nieruchomości, tylko skuteczną maszynę sprzedażową. Satysfakcjonujące efekty i niesamowite doświadczenie dla klienta to to, na czym nam zależy.

Skupienie

Skupienie

Każdy z nas ma to „coś”, w czym się specjalizuje – i na tym się skupia, bo wtedy ma szansę być najlepszy. Ty możesz zająć się swoimi pasjami, my zadbamy o nieruchomości. Nasi doradcy nie mają kilkudziesięciu zleceń naraz, najwyżej kilka, spośród których 94% kończy się sukcesem.

Determinacja

Determinacja

Bywają wyzwania duże i małe. My lubimy wszystkie. Wiemy, że kluczem do sukcesu jest wytrwałość w dążeniu do niego. Rozwój i skupienie pozwalają nam osiągać cele, a empatia i bezpieczeństwo gwarantują, że droga do nich nie jest wyboista.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą profesjonaliści ze szczerą potrzebą pomagania. Wierzymy, że wszystko jest możliwe, i przyciągamy podobnie myślących ludzi. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na niesamowitym poziomie. „Ludzie pracujący razem jako jedna grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna” – Franklin Delano Roosevel.

Zobacz jak sprzedajemy