Połowa bliźniaka⭐Stan surowy otwarty⭐30min Centrum

Mazowieckie, Wiązowna
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia:
161.5 m2
Rynek:
Pierwotny
590000 PLN
3653.25 PLN/m2

Pragniesz zamieszkać w pięknej okolicy tuż przy Mazowieckiem Parku Krajobrazowym? Marzysz o domu, własnym podwórku z dala od zgiełku miasta, a przy okazji z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta?
Mam idealną propozycję dla Ciebie! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony zaledwie 30 km od Centrum Warszawy, 1 km do wjazdu na nowopowstałą południową obwodnicę Warszawy S17 co gwarantuje szybki dojazd do Centrum – dojedziesz w 30 minut.
To miejsce spokojne, położone wśród natury, z jednej strony oddalone od zgiełku miasta, a z drugiej strony świetnie skomunikowane. 

OPIS BUDYNKU I DZIAŁKI:
Połowa bliźniaka jest sprzedawana w stanie surowym, otwartym, budowa rozpoczęła się latem 2021 roku.
Metraż to 131 m2 + kotłownia i garaż, łączna powierzchnia 161,5 m2. Działka o powierzchni 500 m2, umiejscowiona jest przy oświetlonej drodze, ogrodzona, z mediami: prąd, woda miejska, kanalizacja. W niedalekiej przyszłości możliwość podpięcia sieci gazowej i światłowodu. 

Przypięte zdjęcia ukazują projekt całej nieruchomości oraz propozycję aranżacji. 

LOKALIZACJA: 
Dom położony jest tuż obok Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, przy starym korycie rzeki Mienia. Jest to bardzo malownicza okolica. Znajduje się tutaj mnóstwo leśnych ścieżek rowerowych, oraz pieszych – idealne miejsce dla aktywnych fizycznie osób.
Niecały 1 km do centrum prężnie rozwijającej się gminy Wiązowna, gdzie znajdziemy pełną infrastrukturę, potrzebną do codziennego życia – sklepy, pocztę, przychodnię, bazarek, szkołę podstawową, przedszkola, dom kultury, kościół, restauracje i pizzerie, uroczy park gminny z placem zabaw dla dzieci i kawiarnią
Przystanek autobusowy WIAZOWNA URZAD GMINY 01 linie: 722, 720, 730 – w 40 minut dojedziesz do Ronda Wiatraczna.  
W III kwartale 2022 roku jest planowane otwarcie kompleksu handlowo-rozrywkowego Góraszka, do którego dojazd zajmie 5 min. Gdzie dostępnych będzie setki sklepów i punktów usługowych oraz park rozrywki dla najmłodszych Maja Land.

Masz dodatkowe pytania? Chętnie wszystko zaprezentuje i opowiem na spotkaniu. Zadzwoń aby się umówić. Takich działek/domek z tak dobrą lokalizacją nie ma wiele w okolicy. 
Antonina Spik
Doradca ds. nieruchomości
+48 798 521 363
Eteria Consulting

Antonina Spik

Doradca ds. Nieruchomości
Kontakt
Informacje dodatkowe
Garaż

Zobacz jak sprzedajemy