Ostatnia Szansa⭐Twój Nowy Dom na Wyciągnięcie Ręki

Mazowieckie, Ząbki, ul. ks. Sylwestra Zycha
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia:
149.24 m2
Rynek:
Pierwotny
868000 PLN
5816.14 PLN/m2

Odkryj Segmenty na Zycha – miejsce, gdzie funkcjonalność spotyka się z nowoczesnością. Prezentujemy Państwu ofertę ostatniego domu szeregowego w trzecim (ostatnim) etapie inwestycji.

Dlaczego warto wybrać Segmenty na Zycha?

·       Przestrzeń dla rodziny: Każdy dom dysponuje prywatnym ogródkiem (ok. 30 m2) oraz dwoma miejscami parkingowymi – jednym w garażu i drugim na zewnątrz.

·       Komfort cieplny: Ogrzewanie podłogowe na parterze i w łazience, a także indywidualny piec gazowy to gwarancja niskich rachunków i stałej, przyjemnej temperatury w pomieszczeniach.

·       Wyjątkowa lokalizacja: Spokojne osiedle, z łatwym dostępem do edukacji (szkoła podstawowa oraz przedszkole w odległości 1 km) i infrastruktury miejskiej, w tym do stacji kolejowej oddalonej o zaledwie kilometr. Natomiast do centrum Warszawy samochodem dojedziemy w 20 min

·       Jakość i izolacja: Mury z porothermu o grubości 25 cm i 20-cm warstwa styropianu to solidność konstrukcji i doskonałe parametry termoizolacyjne.

·       Twoja aranżacja: Dom dostarczany w stanie deweloperskim, co daje przyszłym mieszkańcom wolność w kreowaniu wnętrz według własnego gustu.

·       Estetyka i użyteczność: Ogrodzenie i zagospodarowany teren z kostką brukową to nie tylko przyjemność dla oka, ale i funkcjonalność na co dzień.

To nie tylko lokalizacja, to Twój nowy styl życia, który łączy w sobie wygodę szybkiego dostępu do miejskich atrakcji z urokliwą atmosferą przedmieścia. Wybierając ten segment, zyskujesz nie tylko dom, ale i przestrzeń, która rośnie wraz z Twoimi marzeniami.

Zapraszam do kontaktu !
Wioletta Cywińska
Doradca Ds. Nieruchomości
Eteria Consulting

Wioletta Cywińska

Doradca ds. Nieruchomości
Kontakt
Informacje dodatkowe
Materiał Pustak
Garaż

Zobacz, jak sprzedajemy