Gotowy biznes-> działający sklep w sercu Ochoty

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
Powierzchnia:
59 m2
Rynek:
Wtórny
265000 PLN
4491.53PLN/m2

Nieważne czy chcesz zacząć prowadzić swój pierwszy sklep czy otworzyć kolejny punkt lokalizacja mówi sama za siebie nie trzeba będzie się martwić o obroty. 

Adres: ul. Częstochowska 18A

OPIS:
Na sprzedaż budynek usługowo-handlowy wolnostojący z 1993 roku, w którym obecnie nieprzerwanie od 28 lat działa sklep bardzo dobrze znany okolicznym mieszkańcom. Jest to idealna propozycja na inwestycje pod wynajem lub pod prowadzenie własnej działalności. 

Na przestrzeni lat budynek (parterowy) przechodził drobne remonty tj. malowanie. Lokal podpięty jest do miejskiej sieci oraz zamontowany jest klimatyzator. Sam budynek zbudowany jest z cegły oraz pustaka. Na podłodze znajduje się terakota. Witryny oraz główne wejście mieszczą się od strony ul. Częstochowskiej, wejście na zaplecze znajduje się z boku budynku.

Stan prawny: Grunt na których znajduje się sklep należą do miasta i są obecnie wydzierżawione. Budynek został wybudowany przez obecnego właściciela.

Lokal można kupić z całym wyposażeniem sklepowym. Jest zgoda na sprzedaż alkoholu. 

LOKALIZACJA:
Jest to ważny punkt przejściowy i znajduje się u otoczeniu ulic Grójeckiej i Kopińskiej. Ponadto w pobliżu znajduje się szkoła podstawowa.

Nie czekaj i zostań nowym właścicielem już dziś!

Sebastian Baciński
Doradca ds. nieruchomości
Eteria Consulting
tel. 504 454 606

Sebastian Baciński

Doradca ds. Nieruchomości
Kontakt
Informacje dodatkowe
Klimatyzacja

Zobacz jak sprzedajemy