Recenzja: Albert Żukowski

Recenzja

Chciałbym bardzo podziękować Pani Natalii Kozińskiej za profesjonalną obsługę transakcji kupna mieszkania w Warszawie przy ul. Włościańskiej.
Od samego początku kontakt z Panią Natalią był b.dobry, wszystko zostało mi przedstawione bardzo profesjonalnie – czyli prezentacja mieszkania, pośrednictwo przy negocjacjach na odległość i pilnowanie interesów zarówno kupujących jak i sprzedających, sugerowanie rozwiązań i co bardzo istotne przedstawienie możliwości podpisania umowy rezerwacyjne, przygotowanie i podpisanie tej umowy. Potem Pani Natalia zadbała o kolejne kroki – organizacja terminu podpisania aktu notarialnego, przygotowanie niezbędnej dokumentacji do sfinalizowania transakcji.
Pani Natalia jest osobą z ogromną empatią i z bardzo dużym zaangażowaniem wspiera klienta , dodatkowo sposób komunikacji na najwyższym poziomie, zawsze pozytywne nastawienie i szukanie najlepszego rozwiązania, oddzwanianie/ odpowiedzi na e-mail w
bardzo szybkich terminach – czyli wszystko, czego klient może oczekiwać od biura nieruchomości.
Jestem przekonany ,że najlepszą rekomendacją Pani Natalii będzie chęć dalszej współpracy i że przy pomyśle kupienia kolejnej nieruchomości w Warszawie pierwszy kontakt to będzie telefon do Pani Natalii.
Życzę udanych kolejnych wspólnych transakcji.

Albert Żukowski
Białystok 02.09.2021

contact-team

Formularz kontaktowy

    Wiadomość

    Adres e-mail *

    Tel *

    Imie

    Zobacz, jak sprzedajemy