Aleksandra Turska

Doradca ds. Nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości ceniący nie ilość, ale przede wszystkim jakość transakcji i długofalowe relacje. Nie jest sztuką wyłącznie zrealizowanie sprzedaży – kluczowe jest doprowadzenie do niej na najkorzystniejszych warunkach.

Na pewno nie należy do agentów z tak zwanego przypadku. Od kiedy sięga pamięcią, interesowała się nieruchomościami – od architektury przez design wnętrz po zarządzanie najmem krótkoterminowym. Finalnie przerodziło się to w zainteresowanie sprzedażą.

Relacje, jakie nawiązuje z klientami, są odzwierciedleniem jej charakteru oraz podstawą budowania marki osobistej. Cechuje ją przywiązanie do detali wraz z jednoczesnym uwzględnianiem szerszego spektrum nieruchomości. Ceni wyzwania, ponieważ to dzięki nim stale podnosi sobie poprzeczkę i nie przestaje się rozwijać. Największą satysfakcją jest dla niej zadowolenie klientów.

Obecnie kończy zdalnie studia na kierunku biznes i marketing na University of Essex w Wielkiej Brytanii. Międzynarodowe wykształcenie oraz wiele lat spędzonych za granicą i na podróżach biznesowych nauczyły ją patrzeć na każdą sytuację z dużo szerszej perspektywy.

Uwielbia to, co robi. Ma pewność, że dzięki swojej wiedzy, zróżnicowanym doświadczeniom, a przede wszystkim indywidualnemu podejściu i maksymalnemu osobistemu zaangażowaniu jest w stanie pomóc klientom osiągnąć założone cele.

Aleksandra Turska
contact-team

Formularz kontaktowy

    Wiadomość
    Adres e-mail *
    Imie

    Zobacz jak sprzedajemy