Nataliia Kozińska

Doradca ds. Nieruchomości

Pomimo iż zetknięcie z biurem nieruchomości nastąpiło już kilka lat temu, to praca nadal sprawia Natalii ogromną przyjemność. Do każdego zadania podchodzi z pasją, ale też pełnym profesjonalizmem. Przez cały zespół Eteria Consulting uznawana jest za osobę do zadań trudnych, a nierzadko i niemożliwych, w rozwiązaniu których nie wystarczy jedynie obszerna wiedza, ale również praktyka. To właśnie Natalia zajmuje się pozyskiwaniem odpowiednich danych, niezbędnych do przeprowadzenia bezpiecznej i pewnej transakcji w możliwie jak najkrótszym czasie. Jak sama Natalia zauważa, najważniejsze w pracy pośrednika nieruchomości są: solidność, elastyczność oraz świetna organizacja.

Zasadą priorytetową jest oczywiście zadowolenie Klientów – tak sprzedających, jak i kupujących. Można to osiągnąć dzięki sprawnemu działaniu, opartemu na całościowym podejściu do danej transakcji. Dlatego też Natalia zajmuje się ponadto aranżowaniem wnętrz. Przygotowuje nieruchomości dla sesji fotograficznych oraz przyszłych prezentacji.

Jej niespokojna, ale i romantyczna dusza powoduje, że stale chce poszerzać swoje doświadczenia i horyzonty, „żyć szybko”. Jest miłośniczką dalekich podróży oraz aktywnego stylu życia. Uwielbia poznawać – nowych ludzi, nowe kultury, miejsca, kuchnie świata.

Nataliia Kozińska
contact-team

Formularz kontaktowy

    Wiadomość
    Adres e-mail *
    Imie

    Zobacz jak sprzedajemy