Zobacz jak sprzedajemy

Kompleksowa usługa na najwyższym poziomie to to, co nas interesuje i czego klienci mogą się po nas spodziewać, powierzając nam nieruchomość do sprzedaży.

Lubimy wizyty u zaprzyjaźnionych notariuszy, dlatego robimy wszystko, aby jak najszybciej osiągnąć efekt naszej pracy. Zbieranie dużej liczby ofert nas nie interesuje, bo wolimy sprzedawać, a nie trzymać je za witryną.

Zobacz jak sprzedajemy
1

Analiza rynku

Każda nieruchomość jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Na tym etapie analizujemy nieruchomość, aktualną sytuację rynkową i ustalamy cel sprzedaży. Wycena jest rzetelna, opiera się na rzeczywistych danych. Dobieramy strategię sprzedaży. Mądry początek całego procesu determinuje wielkość sukcesu, jaki osiągniemy na końcu.

Zamów darmową wycenę
2

Metamorfoza

Przed prezentacją kluczowe jest przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Mamy tylko jedną krótką chwilę, aby zainteresować potencjalnego kupującego. Odświeżenie, home staging czy profesjonalna sesja fotograficzna – zrobimy wszystko, co potrzeba, aby wydobyć z nieruchomości potencjał, zarabiając dla Ciebie więcej czasu i pieniędzy.

Nasze Realizacje
3

Marketing szyty na miarę

Pozycjonowanie w Google’u, targetowanie na Facebooku czy tradycyjny baner na balkonie – żadna z metod znalezienia klienta nie jest nam obca. Dostosowujemy je do sprzedawanej nieruchomości. W przypadku umowy na wyłączność w pierwszej kolejności docieramy do klientów spoza rynku, co jest najskuteczniejszym sposobem na sprzedaż. Nie patrzymy w sufit, tylko działamy, aby jak najszybciej pojawiły się satysfakcjonujące efekty.

4

Spotkanie sprzedażowe

Znajomość rynku, klienta i sprzedawanego lokalu daje nam synergię, która sprawia, że ludzie mówią: „Tak, kupuję”. Często mamy tylko jedną szansę, aby sprzedać nieruchomość danemu klientowi, bo „jutro” nie istnieje.

5

Finalizacja

Udane negocjacje, a następnie podpisanie umowy końcowej. Robimy to w taki sposób, aby zapewnić Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu psychicznego. Jesteśmy razem podczas kompletowania dokumentów aż do momentu wpływu pieniędzy na konto i przekazania lokalu. Bywa i tak, że „coś się kończy, coś zaczyna” – po finalizacji transakcji często omawiamy kolejne wyzwania nieruchomościowe.

contact-team

Formularz kontaktowy

    Wiadomość
    Adres e-mail *
    Imie

    Zobacz jak sprzedajemy